Dane firmy

Poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych Warszawa - Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Używki to zmora dla prawidłowo funkcjonującego organizmu. Trzymając się zasady, iż wszystko jest dla ludzi, nie trzeba odmawiać sobie lampki wina do obiadu czy piwa w gronie znajomych. Nie znaczy to jednak, że alkohol można spożywać na co dzień. W praktyce zazwyczaj kończy się to sięganiem po alkohol w sytuacji stresowej czy w okresie wolnym od pracy. W efekcie wzmacnia to w człowieku przekonanie, że na lekkim rauszu można żyć cały czas. 

Niestety, taki obrót spraw to początek choroby 21. wieku, czyli alkoholizmu. O ile dla samego zainteresowanego stan ten nie wydaje się groźny, to dla bliskich tej osoby jest to jedna z najgorszych rzeczy na świecie. Ciągłe awantury, nieprzyjemne sytuacje i strach to codzienność bliskich alkoholika. Jak zatem rozwiązać ten problem?

Z pomocą przychodzi poradnia zdrowia psychicznego dla dorosłych w Warszawie. Jest to miejsce, które pomaga uporać się z uciążliwym problemem alkoholizmu. Więcej o usługach w tym zakresie poczytać można na stronie psychoterapeuci.pl.

Inne firmy w pobliżu:

Polfinans Sp. z o.o.


Obrońców 26, Warszawa

Wielki Druk


Sobików 14, Góra Kalwaria

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!