Dane firmy

Kadry i płace Gdańsk | https://finel.pl/


FIN-EL Consulting s.c.


Bora Komorowskiego 19, 80-377 Gdańsk

Tel: (58) 761-45-81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Domeną biura, które ogłasza się na stronie finel.pl, jest wsparcie przedsiębiorstw (bez względu na sektor, w którym działają), między innymi pomoc w obsłudze kadrowo - płacowej. Prowadzona obsługa może być świadczona stacjonarnie oraz online, w zależności od lokalizacji biznesu. 

W gestii zatrudnionej kadry jest dbałość o realizację ustawowego obowiązku dotyczącego składania sprawozdań finansowych, w tym także generowania i przesyłania pliku JPK. Usługa ta wykonywana jest terminowo i rzetelnie, w oparciu o dostępne w danej chwili aktualizacje. 

Oprócz obsługi kadr i płac biuro działające w Gdańsku może zaproponować również opiekę adwokata. Współpracuje na stałe z lokalnymi kancelariami prawnymi, dając możliwość szybkiego kontaktu z jurystami specjalizującymi się w wielu dziedzinach, nie tylko prawie gospodarczym czy podatkowym. 

Z pomocy biura można skorzystać także jednorazowo. Jego kadra świadczy pomoc doradczą w kwestiach związanych z przeprowadzaniem rozliczeń finansowych oraz zmian kadrowych.

Inne firmy w pobliżu:

Ogrody Trawińscy


Brukalice 20, Henryków

InterBHP


Sportowców 2, Mądrzechowo

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!