Dane firmy

Kredyt we frankach kancelaria • Franknews.pl


Franknews.pl


, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Widząc potrzebę uporządkowania informacji dotyczących kredytów frankowych, wydawca Law Support Marta Piotrowska-Kubańska rozpoczął publikację serii na bieżąco aktualizowanych, wartościowych artykułów tematycznych omawiających to zagadnienie. Obecnie może zaproponować możliwość zapoznania się z bogatą bazą wiedzy, przydatną dla każdego, kto podjął decyzję o zadłużeniu się w obcej walucie.

Wpisy dotyczą przede wszystkim uzyskania pomocy prawnej. Serwis zrzesza adwokatów, których specjalizacją jest właśnie kredyt we frankach (kancelaria prawna jest w stanie podjąć się reprezentacji klienta podczas negocjacji z bankiem). Na portalu podano wskazówki, w jaki sposób zweryfikować rzetelność takiego wsparcia, wydawca dostrzega bowiem pewne braki, jeśli chodzi o kwestie przeprowadzania rozmów prawników z instytucjami finansowymi.

Istnieje możliwość komentowania publikowanych wpisów. Aby z niej skorzystać, użytkownik serwisu musi założyć personalne konto, a także zapoznać się z obowiązującym regulaminem. 

Inne firmy w pobliżu:

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!