Dane firmy

Apteka Internetowa Lek24.pl • Leki na obrzęki nóg bez recepty


Apteka Internetowa Lek24.pl


Chylońska 116a, 81-033 Gdynia

Tel: 505 830 113

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

W szerokiej ofercie apteki internetowej można znaleźć środki farmaceutyczne na różnego rodzaju dolegliwości. Sięgają po nie osoby chcące poprawić komfort swojego życia, pozbyć się dolegliwości mocno dających się we znaki, a także pragnące zapobiec złym skutkom doznawanych problemów, czyli powikłaniom.

Jedną z propozycji w aptece LEK24 są leki na obrzęki nóg, dostępne bez recepty. Preparaty te przeznaczone są dla osób odczuwających skutki zmniejszonej drożności naczyń krwionośnych w kończynach dolnych i zmniejszonego przepływu krwi. W takich sytuacjach we znaki mogą dawać się nie tylko obrzęki i opuchnięcia, ale też uczucie ciężkości, a nawet ból. Objawy te pojawiają się najczęściej na skutek długotrwałego stania bądź siedzenia w jednej pozycji, czego doświadczają zwłaszcza osoby mające siedzącą lub stojącą pracę.

W takich przypadkach można sięgać po żele lub spraye do nóg, a chcąc rozprawić się z przyczyną problemów - po tabletki poprawiające krążenie i przeciwdziałające uciążliwym obrzękom.

Inne firmy w pobliżu:

Agroturystyka Koziołkowo


Bartoszylas 43B, Stara Kiszewa

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!