Dane firmy

Transport drogowy intermodalny


Uni-logistics Sp. z o.o.


Polska 19, 81-339 Gdynia

Tel: 58 667 99 99

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Na stronie internetowej unilog.eu została przedstawiona oferta renomowanej firmy spedycyjnej. Doświadczenie zgromadzone w ciągu kilkunastu lat działalności w branży sprawia, że przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie.

Podmiot oferuje transport drogowy intermodalny na terenie Polski i całego świata. Pracownicy mają do dyspozycji flotę doskonale wyposażonych, bezpiecznych pojazdów oraz nowoczesne naczepy (również z agregatem chłodniczym). Poza tym zleceniodawca może skorzystać ze spedycji lotniczej lub morskiej. Firma wynajmuje i sprzedaje kontenery. Co więcej, wysoko wykwalifikowani pracownicy świadczą usługi związane z obsługą celną (procedura uproszczona), dzięki czemu ładunek szybko trafi do odbiorcy.

Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Warto podjąć współpracę z rzetelną i terminową firmą, która ma ugruntowaną pozycję w branży.

Inne firmy w pobliżu:

Agroturystyka Koziołkowo


Bartoszylas 43B, Stara Kiszewa

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!