Dane firmy

Gielda transportowa


Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Przeprowadzając się do innego miasta czy kraju lub pragnąc przetransportować dowolny produkt w konkretne miejsce, wiele osób szuka niedrogiego przewoźnika, który w dodatku będzie solidny i dotrzyma warunków umowy. Jeśli człowiek nie wie, gdzie takiego szukać, to sprawa jest dość trudna, ale jeśli odwiedzi stronę netpaka.eu, gdzie znajduje się najlepsza w Polsce gielda transportowa, wyszukanie takiego przewoźnika nie stanowi żadnego problemu. 

Zdarzają się także odwrotne sytuacje, w których to firma transportowa szuka ładunku i również ma problemy ze znalezieniem odpowiedniej oferty. Wspomniany wyżej portal działa na rzecz jednych i drugich, weryfikując uprzednio zarówno zlecających, jak i firmy transportowe. Już na pierwszej stronie można znaleźć zakładki, które pomogą potrzebującym znaleźć się nawzajem. Są to zakładki:

  • zgłoś ładunek,
  • zgłoś pojazd,
  • szukaj ładunku,
  • szukaj pojazdu.

Użytkownicy portalu mogą korzystać także ze specjalnych filtrów, które pozwolą znaleźć odpowiadające im zlecenie. Wszyscy klienci, którzy do tej pory korzystali z usług giełdy, są z serwisu bardzo zadowoleni.

Inne firmy w pobliżu:

JASTRZĘBIA MARINA S.C.


Dębowa 32, Chełm Śląski

LIMBA


Górnośląska 11, Poręba

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!