Dane firmy

ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska - Praca w Szwajcarii a ubezpieczenie zdrowotne w Polsce


ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska


Gotthardmatte 34, 64-67 Schattdorf

Tel: +41 795 348 397

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Wyjeżdżając do pracy za granicę, należy wziąć pod uwagę podpisanie umowy na zawarcie ubezpieczenia zdrowotnego na czas pobytu w obcym kraju. Daje to możliwość korzystania z usług medycznych bez zbędnych opłat, a tym samym pozwala spokojnie skupić się na wykonywanych obowiązkach.  Praca w Szwajcarii a ubezpieczenie zdrowotne w Polsce, to dość często spotykany problem wśród emigrantów zarobkowych.

 

Na stronie szwajcariazdrowie.ch można znaleźć informacje, które ułatwią stawianie pierwszych kroków na terenie obcego państwa. Jest tam dostępne kompendium wiedzy odnośnie ochrony zdrowia, jakie proponuje ten kraj. Oprócz podstawowej wersji ubezpieczenia, można znaleźć dla siebie również wiele opcji dodatkowych, zaawansowanych wersji. Podane są informacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego w każdym kantonie szwajcarskim. Jest to niezwykle istotne, ponieważ poszczególne regiony rządzą się swoimi prawami i łatwo popełnić błąd, korzystając z niewłaściwej umowy.

Inne firmy w pobliżu:

Zacznij wpisywać nazwę firmy i wyszukaj działalność, której potrzebujesz!